ETUSIVU

YLEISTÄ

HÄLYTYSOSASTO

NUORISO-OSASTO

VARHAISNUORET

NAISOSASTO

HISTORIA

KALUSTO

LINKIT

YHTEYSTIEDOT

Yhteystiedot

Karvian VPK
Riskunkatu 4
39930 Karvia
040-5757541

karvianvpk@gmail.com

YHTEYSTIEDOT

VPK:n päällikkö Martti Välimäki 0405757541
VPK:n puheenjohtaja Ville Marttila 0403540802
Naisosaston puheenjohtaja Lena Giers 0403540672
Nuoriso-osaston johtaja Outi Liikala 0403540534
Varhaisnuorten yhteyshenkilö Outi Liikala 0405356037
Varallaoleva yksikönjohtaja 044-7017476

Pelastuslaitoksen kalustonhoitaja Petri Patokoski 044-7017475

HÄTÄNUMERO 112

puussa